Yacht delivery

Przeprowadzanie jachtów

Przeprowadzimy Twój jacht bezpiecznie w dowolne miejsce na Świecie

Przeprowadzamy jachty armatorskie, czarterowe i nowe stoczniowe, żaglowe i motorowe, ze wskazanego miejsca do innego. Pozostawiłeś jacht w odległym miejscu a masz pomysł na spędzenie na nim czasu w innym? Nie ma problemu – zajmiemy się tym. Pomagamy także gdy potrzebujesz wsparcia, załogi a sam chcesz być na pokładzie jachtu lub po prostu chcesz czuć się pewniej na nieznanym akwenie. 

Przeprowadzamy także zakupione jachty ze stoczni lub z drugiej ręki do wskazanego miejsca. Dbamy o bezpieczeństwo powierzonego sprzętu i mienia – nie pływamy „na siłę” i nie ryzykujemy jachtem klienta. Oznacza to, że nie wychodzimy w morze ze złą prognozą i nie forsujemy powierzonego sprzętu.

Jesteśmy poważną, profesjonalną załogą, która bardzo poważnie podchodzi do swojej pracy. Znamy się na tym co robimy od wielu lat na różnych pokładach.

Co oferujemy:

Co oferujemy:

  • Długoletnie doświadczenie na wielu akwenach

  • Bezpiecznie przeprowadzamy jednostki ze wskazanego miejsca A do miejsca B. Jacht musi być w stanie technicznym umożliwiającym bezpieczny rejs, adekwatnym do rejonu żeglugi, musi być ubezpieczony na rejon żeglugi oraz posiadać komplet wymaganych dokumentów. Przeprowadzamy jachty nowe i używane, od prywatnych właścicieli i ze stoczni.

  • Profesjonalizm obsługi, doprowadzenie jachtu na czas, pełny serwis od początku do końca włącznie ze sprzątaniem jachtu

  • Rozliczenie usługi transportu jachtu w systemie opłaty za całą usługę – ryczałtem lub za przebytą milę morską lub – za dni spędzone na przeprowadzania jachtu. W opłatach za przeprowadzenie jednostki najczęściej zawierają się następujące elementy: opłacenie kapitana i ewentualnej załogi transport załogi na miejsce rozpoczęcia rejsu i jej powrót koszty związane z wymianą załogi (ewentualnie) zaopatrzenie jachtu zgromadzenie niezbędnych pomocy nawigacyjnych zaplanowanie trasy, portów, miejsc schronienia, itp. monitorowanie przebiegu rejsu – online tracking wsparcie 24/7 zapewniające zminimalizowanie opóźnienia czyszczenie i raport stanu jednostki pod koniec rejsu pełna dokumentacja dla całego rejsu

  • Usługa przeprowadzenia jachtu jest rozliczana na jeden z trzech sposobów: rozliczenie usługi transportu jachtu w systemie opłaty za całą usługę – ryczałtem lub za przebytą milę morską lub – za dni spędzone na przeprowadzaniu jachtu.